Новини

«КАЗКОВЕ ВЕСІЛЛЯ У БОГОЛЬВАРІ»

Влаштуйте собі та вашим близьким справжню казку, відсвяткуйте весілля у «Богольварі»! Мрія кожної дівчини влаштувати пишне, красиве весілля, щоб кожний гість був задоволений та приємно вражений. Все це можливо у готельному комплексі «Богольвар».

СТОУН-ТЕРАПІЯ: КАМІННЯ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ

Запрошуємо вас відвідати стоун-терапію у готельному комплексі «Богольвар». Якщо ви бажаєте покращити своє здоров’я, відпочити та насолодитися приємним масажем, ласкаво просимо!

ЗНИЖКА 50 ГРИВЕНЬ ПРИ ВІДВІДУВАННІ БАСЕЙНУ!

Одна справа, коли ти відпочиваєш у Богольварі і відвішуєш басейн безплатно! А зовсім інша – якщо ти живеш, або відпочиваєш неподалік курорту і дуже хочеш відвідати один із найбільших басейнів Закарпаття!

ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ

Поплавайте в одному з найбільших басейнів Закарпаття просто неба. На території готельного комплексу доступні три відкриті басейни, де ви можете оздоровитися і відпочити.

ЛІКУВАННЯ СІЛЛЮ У «БОГОЛЬВАРІ»

Соляна кімната або галокамера – це спеціально обладнане приміщення, в якому відтворено мікроклімат природних соляних печер.

МІНІ-ЗООПАРК У «БОГОЛЬВАРІ»

На території готельного комплексу «Богольвар» розташований бутіковий зоопарк. Діти і дорослі у захваті від можливості близького контакту із тваринами.

БЕЗКОШТОВНА ТЕРАПІЯ У «БОГОЛЬВАРІ»

Одним з найпростіших і доступних засобів оздоровлення і дорослих, і дітей є прогулянки на свіжому гірському повітрі.

ОДИН З НАЙБІЛЬШИХ БАСЕЙНІВ ЗАКАРПАТТЯ ЧЕКАЄ НА ВАС!

Дорогі гості! Запрошуємо вас провести незабутні вихідні та відпочити в одному із найбільших басейнів Закарпаття на території готельного комплексу «Богольвар», який розпочне свою роботу 5 травня, у суботу!

СВЯТО СИРУ ТА ВИНА НА ЗАКАРПАТТІ

Закарпаття славиться не лише своєю мальовничою природою, мінеральними й термальними джерелами, а й «гастрономічним туризмом».

БОГРАЧ-ПАТІ ЩОМІСЯЦЯ ДЛЯ ВАС!

А ми вже відкрили високий сезон! Ми достроково провели весну і зустріли літо. Це були незабутні та насичені вихідні, а все завдяки бограч-паті'''

ЧАН-СПА У «БОГОЛЬВАРІ»

Чисте гірське повітря, хвойні ліси в сукупності з мінеральними джерелами створюють ідеальні умови для лікування та оздоровлення всього організму.

ВІДПОЧИНОК У ДОЛОНЯХ КАРПАТ

Саме так пишуть про готельний комплекс «Богольвар» у відомому українському журналі «Караван». І вони мають рацію, адже наш резорт знаходиться у мальовничому місці в горах.

НАЙСМАЧНІШЕ ПЕЧИВО У «БОГОЛЬВАРІ»

Хочемо розповісти вам про майстер-клас з випікання печива, який відбувся у готельному комплексі «Богольвар». Це цікаве творче заняття для ваших дітей, яке захоплює з першої хвилини.

Забронювати