+38 (031) 242-42-40
+38 (050) 432-86-11
+38 (050) 432-86-16

Про курорт

Ми створили для Вас світ спокою, гармонії, вічної романтики й автечнистості. Запрошуємо Вас у країну Еко Спа Курорту «Богольвар»!


Існує на Закарпатті незвичайне місце, де час зупинив свій звичний хід. Де дихається легко і вільно. Де душу наповнює радість, а тіло – гармонія. Тут невгамовна енергія гір зустрічається з непохитним спокоєм лісів і могутньою силою водойм. А доторкнутися до природи і не завдати їй шкоди – дійсність, вихована традиціями.

«Богольвар» в перекладі з угорської означає «місто сов». Тихо дрімає воно в оксамитових долонях Карпатських гір, як і належить загадковій лісовій країні. Його вузенькі вулиці та затишні куточки зберігають таємниці, які невимушено розкриваються кожному уважному мандрівнику.

Комплекс знаходиться в екологічно чистій лісовій зоні, на околиці селища Анталовці на великій доглянутій території з гірською річкою. Але запевняємо: знайти його не складно! Лише півгодини достатньо, щоб дістатися автомобілем з Ужгорода чи Мукачева (32 км і 36 км).

Еко Спа Курорт «Богольвар» створений для Ваших подорожей! На вікенд, тижневі канікули, корпоративний тімбілдінг, родиною, компанією друзів або закоханою парою: ми знаємо підхід до будь-якого типу відпочинку і гостинно відкриваємо двері у будь-який сезон. На території комплексу відвідуйте СПА-центр для оздоровлення та релаксації, знайомтесь з автентичною місцевою кухнею в ресторані готелю, беріть участь у туристичних активностях в околицях, вирушайте на екскурсії у середньовічні замки.

Карпати відкривають для Вас свою неймовірну природу, а «Богольвар» - влаштує незабутнє знайомство з нею!  

Відео
Відео
Фото
Фото
Територія курорту
Територія курорту
Відпочинок у Закарпатті
Відпочинок у Закарпатті
Весілля в Карпатах
Весілля в Карпатах
Корпоративний відпочинок
Корпоративний відпочинок
Послуги для дітей
Послуги для дітей
Послуги комплексу
Послуги комплексу
Забронювати