+38 (031) 242-42-40
+38 (050) 432-86-11
+38 (050) 432-86-16

Про курорт

Ми сворили для Вас світ спокою, гармонії, вічної романтики та автечнистості. 

Запрошуємо Вас у країну Еко Спа Курорту «Богольвар»!


Є в Закарпатті унікальне місце, де час зупинив свій звичний хід, місце де дихається легко і вільно, місце, де радість наповнює від країв, де тіло і душа занурюється в щастя і гармонію. Тут невгамовна енергія гір зустрічається з непохитним спокоєм лісів і всепоглинаючої силою водойм. «Місто Сов» принесе у ваше життя відпочинок, ніжність і трішки таємниці.

«Богольвар» в перекладі з угорської означає «Місто Сов». Тихо дрімає він в зелених долонях Карпатських гір, як і належить загадковій лісовій країні. Його тихі вулиці і затишні куточки зберігають багато таємниць і нададуть Вам чимало приємних хвилин. Тут є що подивитися і буде потім що згадати.

Комплекс знаходиться в чаші гір, в екологічно чистої лісовій зоні, на околиці селища Анталовці на великій доглянутій території, по якій протікає гірська річка. Всього півгодини подорожі на автомобілі у Вас займе, щоб дістатися до нас з Ужгорода чи Мукачева (32 і 36 км).

Еко Спа Курорт "Богольвар" це синонім бездоганного сервісу і комфортного проживання, насиченості емоцій. Створений для Ваших подорожей: насолоджуйтеся чистим повітрям Карпатських гір, розслабляйтеся в SPA- центрі готелю, трапезуйте в автентичному ресторані, вивчайте місцеві звичаї, спробуйте традиційні майстер-класи, займайтеся спортом під відкритим небом, спробуйте піші прогулянки в ліс за грибами, ягодами. Займіться рибальством, вивчайте винні погреби довколишніх сіл, відвідайте середньовічні замки, якими так багатий місцевий край.
Вiдео
Вiдео
Фото
Фото
Территория курорта
Территория курорта
Вiдпочинок на Закарпаттi
Вiдпочинок на Закарпаттi
Весілля в Карпатах
Весілля в Карпатах
Корпоративний відпочинок в Карпатах
Корпоративний відпочинок в Карпатах
Послуги для дітей
Послуги для дітей
Послуги комплексу
Послуги комплексу
Забронювати