+38 (031) 242-42-40
+38 (050) 432-86-11
+38 (050) 432-86-16

Про курорт

Ми сворили для Вас світ спокою, гармонії, вічної романтики та автечнистості. Запрошуємо Вас у країну Еко Спа Курорту «Богольвар»!


Є в Закарпатті унікальне місце, де час зупинив свій звичний хід, місце де дихається легко і вільно, місце, де радість наповнює від країв, де тіло і душа занурюється в щастя і гармонію. Тут невгамовна енергія гір зустрічається з непохитним спокоєм лісів і всепоглинаючої силою водойм. «Місто Сов» принесе у ваше життя відпочинок, ніжність і трішки таємниці.

«Богольвар» в перекладі з угорської означає «Місто Сов». Тихо дрімає він в зелених долонях Карпатських гір, як і належить загадковій лісовій країні. Його тихі вулиці і затишні куточки зберігають багато таємниць і нададуть Вам чимало приємних хвилин. Тут є що подивитися і буде потім що згадати.

Комплекс знаходиться в чаші гір, в екологічно чистої лісовій зоні, на околиці селища Анталовці на великій доглянутій території, по якій протікає гірська річка. Всього півгодини подорожі на автомобілі у Вас займе, щоб дістатися до нас з Ужгорода чи Мукачева (32 і 36 км).

Еко Спа Курорт "Богольвар" це синонім бездоганного сервісу і комфортного проживання, насиченості емоцій. Створений для Ваших подорожей: насолоджуйтеся чистим повітрям Карпатських гір, розслабляйтеся в SPA- центрі готелю, трапезуйте в автентичному ресторані, вивчайте місцеві звичаї, спробуйте традиційні майстер-класи, займайтеся спортом під відкритим небом, спробуйте піші прогулянки в ліс за грибами, ягодами. Займіться рибальством, вивчайте винні погреби довколишніх сіл, відвідайте середньовічні замки, якими так багатий місцевий край.
Вiдео
Вiдео
Фото
Фото
Территория курорта
Территория курорта
Вiдпочинок у закарпаттi
Вiдпочинок у закарпаттi
Весілля в Карпатах
Весілля в Карпатах
Корпоративний відпочинок
Корпоративний відпочинок
Послуги для дітей
Послуги для дітей
Послуги комплексу
Послуги комплексу
Забронювати