Мы Вам перезвоним

Чан

Главная / SPA / Чан

Чан: закарпатське СПА

Пам’ятаєте, як в казці “Коник Стрибунець” пропонував царю рецепт молодості : стрибнути в котел з окропом, гарячим молоком, а потім зануритися в льодяну воду. Так ось, це зовсім не казка, а правда !!!

В Закарпатті таким чином миються та паряться вже декілька століть. Щоправда, замість молока використовують воду з мінеральних джерел з відваром трав.

Процедура розпарювання в такій лазні не настільки жорстка, як в традиційних лазнях.

Тканини тіла прогріваються більш глибоко і більш рівномірно. Теплоємкість води набагато більша ніж повітря та не потребує високих температур. В чані розслабляєшся, отримуючи насолоду від навколишнього середовища. Сам процес розпарювання проходить під відкритим небом. Потріскування та легкий аромат багаття розслабляє організм, дозволяє забути про земні проблеми, занурює в забуття…

Якщо перегрівся – поруч водойма з холодною водою. Зазвичай вистачає два-три заходи – проварився чані – окунувся в купелі! Найголовніше, що процес розпарювання проходить дуже природно,  без знущання над організмом, так що починаєш думати про зміну традиційної лазні з віником, на чан.  Водяну лазню не можна порівнювати з іншими видами лазень. Після неї з’являється незрівнянне відчуття,  рівномірне поколювання у всьому тілі, а  м’язи, шкіра, та все тіло – наче оновлюються ! Нервова система заспокоюється, знімається напруга.

Гаряча мінеральна вода добре допомагає, якщо є проблеми опорно-рухового апарату, а контрастна вода запускає приховані механізми омолодження.

  • благотворно впливає на опорно-руховий апарат
  • зміцнює нервову і серцево-судинну систему
  • сприяє регенерації тканин після травм
  • стимулює загартовування і зміцнення організму, зміцнення його стійкості до різного роду захворювань.