Мы Вам перезвоним

Бальнеотерапія

Главная / SPA / Бальнеотерапія

Як відомо  водні процедури – це одна із запорук здоров’я, а вода – основа життя. Цілющі властивості води допомагають підняти настрій, поліпшити здоров’я і надати шкірі еластичність і пружність, зберігаючи її молодість. Всі водні процедури SPA–центру “Богольвар”  проводяться на основі води, яка подається із артезіанської свердловини і належить до слабо мінералізованих кременевих гідро карбонатних натрієво–кальцієвих  слабо лужних вод,  які надають тонізуючий та лікувальний ефект. 

ГІДРОАЕРОМАСАЖ – масаж тіла за допомогою водних струменів. Вода подається на тіло під тиском, за рахунок чого відбувається глибокий вплив, при цьому тіло знаходиться у воді, практично в стані невагомості. Струмені води спрямовані саме на ті області тіла, які потребують масажу  найбільше: боки, ноги, крижово-поперекова область. Клітини шкіри насичуються киснем, структура і колір шкіри поліпшуються, підвищується її тонус, посилюється кровопостачання шкіри.

ПІДВОДНИЙ ДУШ–МАСАЖ –це водолікувальна процедура, при якій тіло занурене у воду і масажується струменем води під сильним тиском. Процедуру підводного душу-масажу проводять за допомогою спеціальної установки. При зануренні пацієнта в воду, дається 3-5 хв для його адаптації до нового середовища і температурі. Після того коли м’язи розслаблюються, на тіло пацієнта, на відстані від 3 до 15 сантиметрів, направляється струмінь води під тиском від 1 до 3 атмосфери. Відбувається активація обміну речовин, що використовується для лікування ожиріння, усунення целюліту і корекції фігури, досягнення багатьох косметичних ефектів. Сприятливий вплив на опорно-руховий апарат під час цього гідромасажу виявляється дуже ефективним, тому багато захворювань виліковуються швидше, якщо даний душ включений в загальну схему лікування.

Цілющі властивості фітоекстрактів, які додають у воду при гідромасажі та підводному масажі, відновлюють сили, знімають відчуття втоми та підвищують життєву активність.

 • Валеріана  – заспокоює.
 • Розмарин – тонізує.
 • Пініментол – проти застуди.
 • Меліса –  розслабляє.
 • Сірка – антибактеріальна дія.
 • Каштан – проти варикозу.
 • Хвоя – від болі в м’язах та суглобах. 
 • Морська сіль – покращує обмін речовин.
 • Бішофіт – реабілітація проблем сердечно судинних та нервових систем, опорно-рухового апарату, корекція дефіциту магнію.
 • Йодобром – позитивно впливає на нервову та ендокринну  системи.
 • Скіпідар –  ефективний засіб для омолодження організму.

Ванна «КЛЕОПАТРА». Одним з секретів краси єгипетської цариці Клеопатри була відома молочно-медова ванна. Молоко  містить вітаміни групи А та Д, які не тільки зберігають ніжність шкіри, але і оздоровлюють її. В складі молока знаходяться натуральні  бета–оксикислоти,  які видаляють відмерлі клітини шкіри, регенерують весь шкірний покрив, заспокоюють та пом’якшують шкіру.